عناوین مهمترین خبرها:

با حضور معاون اجتماعی وزیر بهداشت تاکید کرد که باید زمینه‌های لازم برای مشارکت مردم در حوزه سلامت فراهم شود.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدمحمدهادی ایازی در گردهمایی خیرین مرکز آموزشی، درمانی و روان‌پزشکی رازی با اشاره به این که در دولت یازدهم به موضوع سلامت روان اهمیت بیشتری داده شد، افزود: در این دوره توانستیم هزار تخت روان‌پزشکی را راه‌اندازی کنیم و طی چند ماه آینده نیز ۲۵۰ تخت دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.
ایازی با تاکید بر این که باید زمینه‌های لازم برای مشارکت مردم در حوزه سلامت فراهم شود، گفت: تسهیل کار خیرین و انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد باید اولویت اول ما باشد. در حال حاضر
۶۲۰ سازمان مردم‌نهاد در حوزه سلامت وجود دارند که بخش عمده‌ای از فعالیت آن‌ها در حوزه فرهنگ‌سازی و پیشگیری است.

معاون اجتماعی وزیر بهداشت با اشاره به نقش موثر سمن‌ها و نهادهای اجتماعی در حوزه سلامت روان، گفت: نهادهای اجتماعی و انجمن‌ها باید مطالبات خود را بیان کنند و در قالب سمن‌ها نگاه خود را اعلام و پی‌گیر مطالبات خود باشند و بعد از آن مساله را رسانه‌ای کنند تا مسوولان نیز دغدغه آن‌ها را برطرف کنند.

بنابر اعلام وب‌دا، با همت خیرین، سالن‌های مهر اول و مهر دوم نگهداری بیماران روانی بیمارستان روان‌پزشکی رازی بازسازی و تجهیز شد و با حضور دکتر سیدمحمدهادی ایازی، معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد نصیری، مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت، مسوولان مجمع خیرین کشور و جمعی از خیران و مسوولان این مرکز درمانی، افتتاح و بهره‌برداری آن رسما آغاز شد.

از یک‌سال‌ونیم گذشته یکی از اعضای مجمع خیرین کشور به نام هاشم سلیمی آشتیانی، بازسازی و تجهیز دو سالن نگهداری بیماران روانی این مرکز را پذیرفت و این کار با تلاش شبانه‌روزی و همت او و جمعی از خیران به ثمر نشست.

جستجو

فصلنامه ارتقاي سلامت

پیوندها

 

 

 

گزارش و گفتگو

ارزیابی-برنامه-دوره-پزشکی-عمومی-در-ایران-و-چالش-های-روبرو دكتر بهادر اعلمي هرندي به خاطر دارم شصت سال قبل...
خلاصه-سياستي-پيوند-پس-از-مرگ-قلبي باتوجه به اهميت بيش از پيش موضوع پيوند اعضاء در...

ورود به سایت