وزیر بهداشت، بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح ها و پروژه های مختلف حوزه بهداشتی و درمانی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیر بهداشت، مهم ترین مسائل و چالش های بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابی نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار، وکلای ملت مواردی همچون تکمیل پروژ ها و طرح های در دست اجرا، تامین اعتبارات لازم برای طرحهای زیرساختی و زیربنایی بهداشت و درمان، تامین نیروی متخصص در مناطق کم برخوردار و افزایش ظرفیتهای کمی وکیفی بخش درمان شهرستان ها و مناطق محروم را ذکر کردند

همچنین در این ملاقات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با برشمردن فعالیت ها و خدمات مناسب وزارت بهداشت، تمهیدات بی نظیر این وزارتخانه در مقابله با تروریسم اقتصادی و تحریم گسترده کشور، عملکرد شایسته و جهادی وزیر بهداشت و مجموعه تابعه را مورد تقدیر قرار دادند بر تداوم ای حرکت را خواستار شدند.

در ادامه سعید نمکی وزیر بهداشت، با تشریح پاره ای از دستاوردهای وزارت بهداشت در دوران تحریم، بر عزم این وزارتخانه برای شکستن سد تحریم ها و تهدیدات تاکید کرد.

وی با اشاره به تامین دارو در شرایط تحریم و نداشتن مشکلات ملموس در این حوزه، آن را ناشی از خودباوری جوانان و نخبگان جامعه، همدلی مردم و عنایات خاص الهی توصیف کرد.

همچنین در این دیدار، وزیر بهداشت با بررسی چالش ها و درخواست های وکلای ملت، بر عزم وزارت بهداشت برای تسریع در تکمیل طرح ها و پروژه های حوزه بهداشتی و درمانی به ویژه در مناطق کم برخوردار تاکید کرد.

نمکی ضمن بررسی کامل مسائل مطروحه نمایندگان، معاونت های مرتبط را موظف به اجرای سریع موارد در خواستی و ارائه گزارش آن در اسرع وقت کرد

جستجو

جشنواره علمي فرهنگستان

گزارش و گفتگو

جهان-بدون-صهیونیسم-در-افق-راهبرد-روز-جهانی-قدس دکتر محمد حسین نیکنام (عضو پیوسته فرهنگستان علوم...
کرونا-با-مشارکت-مردم-مهار-شدنی-است نویسنده : دکتر بیژن صدری‌زاده مدیر سابق مبارزه...

پیوندها

 

 

 

ورود به سایت