در راستای گرامیداشت مقام «شهدای مدافع سلامت» و همه جانباختگان کرونا توسط شبکه قرآن‌ومعارف سیما ، گروه قرآن، عترت وسلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور و مرکز قرآن وعترت وزارت بهداشت مراسمی تحت عنوان «یاد یاران» به عنوان ویژه‌برنامه یادبود شهدای سلامت و جانباختگان کرونا برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد.

با توجه به شرایط موجود و به دلیل عدم امکان برگزاری مراسم عزاداری برای جانباختگان کرونا، تصمیم گرفته شد که این مراسم از طریق صداو سیما برگزار شود تا عموم مردم در آن مشارکت داشته باشند. این مراسم روز پنجشنبه ۱۴فرودین‌ماه و از ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۶:۳۰از طریق شبکه قرآن و معارف سیما و در جوار آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) پخش اجرا وپخش زنده گردید . وبخشی از این برنامه توسط شبکه‌ خبر ورادیو‌قرآن پوشش زنده داده شد.

در اين برنامه تلویزیونی آقای مهدی صفری به اجرا برنامه پرداخت و حجت الاسلام پناهيان، دکتر قاسم رضیعی از قاریان بین المللی جامعه پزشکی ، حاج مرتضی طاهری، دکتر علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی و خانواده شهید مدافع سلامت، دکتر “ مهدی وریجی” مهمان برنامه بودند و همچنین در این ویژه برنامه سوره های یاسین و الرحمن نیز به صورت جمعی توسط جمعی از قاریان جامعه پزشکی تلاوت شد.

جستجو

جشنواره علمي فرهنگستان

گزارش و گفتگو

جهان-بدون-صهیونیسم-در-افق-راهبرد-روز-جهانی-قدس دکتر محمد حسین نیکنام (عضو پیوسته فرهنگستان علوم...
کرونا-با-مشارکت-مردم-مهار-شدنی-است نویسنده : دکتر بیژن صدری‌زاده مدیر سابق مبارزه...

پیوندها

 

 

 

ورود به سایت